Kontakty

Sídlo: Kulturní léto, z. ú.
Šmilovského 1265/11
Praha 2 - Vinohrady
IČO: 034 90 726

GSM: +420 605 409 296

E-mail: info@festivalloket.cz

Web: https://www.festivalloket.cz

Časté dotazy

 • Co se děje v případě nepříznivého počasí?

  Hrajeme i za mírného deště. V případě bouřky a opravdu silného deště jsme nuceni představení z bezpečnostních důvodů zrušit.
  Pokud představení není zahájeno, peníze Vám budou vráceny v místě zakoupení vstupenek. V případě, že představení zahájeno bylo, proběhlo alespoň 30 minut a nelze kvůli nepříznivému počasí dohrát, vstupné nevracíme.
  Buďte, prosím, ohleduplní k divákům za Vámi a vezměte si s sebou místo deštníku raději pláštěnku. Děkujeme a věříme, že pršet nebude.

 • Mohu si koupit vstupenku až na místě?

  Pokud zbývají volné vstupenky, tak samozřejmě.
  V Lokti je můžete zakoupit na jednom ze dvou předprodejních míst. Jejich adresy naleznete v sekci Vstupenky.
  V den konání představení je pak od 18 hodin otevřena hlavní pokladna u horního vstupu do amfiteátru (v případě představení v amfiteátru) a u vstupu na hradu (v případě představení na nádvoří hradu).

 • Co si mám představit pod pojmem "koncertní verze" muzikálu Bídníci?

  Jedná se vlastně o koncert složený ze všech písní slavného muzikálu. Herci však vystoupí v divadelních kostýmech a doprovázet je bude živý orchestr. To vše pod zastřešeným jevištěm.

 • Mohu uplatnit slevu ZTP a ZTP/P?

  Ano. Držiteli průkazu ZTP poskytneme slevu 50%.
  Držiteli průkazu ZTP/P i jeho doprovodu poskytneme slevu 50%.
  Při vstupu do hlediště budou diváci požádáni o předložení průkazu ZTP nebo ZTP/P.

 • Je do míst, kde se představení konají, bezbariérový přístup?

  Ano.
  K hradu je bezbariérový přístup ulicí Zámeckou.
  Pro bezbariérový přístup do amfiteátru přijeďte ulicí Sportovní a dále pokračujte autem kolem řeky Ohře až k "dolní" pokladně. Poté je ale nutné vozidlo odstavit na jednom ze záchytných parkovišť.

 • Kdy končí představení?

  Představení Balada pro banditu končí kolem 23. hodiny.
  Představení v amfiteátru (Bídníci a Rusalka) končí kolem půlnoci.

Jak se k nám dostanete

AUTEM
Loket sám je jako město neprůjezdný. Prochází jím pěší zóna. Pokud se budete chtít dostat na náměstí, je to možné pouze ze směru od Sokolova přes most. Počet parkovací místa na náměstí je však velmi omezený. Proto ještě před mostem do města najdete záchytné parkoviště u vstupu do amfiteátru. Pokud přijíždíte od Karlových Varů, hned u železničního přejezdu odbočíte doprava a přejedete most přes řeku, kde naleznete další záchytné parkoviště. Při příjezdu do Lokte ze směru od Plzně se držte vlevo – směr Sokolov. Objedete Loket a přijedete k mostu do města, kde se nachází hlavní pokladna a parkoviště.

AUTOBUSEM Z KARLOVÝCH VARŮ
Na všechna představení odjíždí z Karlových Varů autobus a to v 19:30 od Karlovarského městského divadla a v 19:45 od Městské tržnice. Po skončení představení odjíždí autobus z Lokte zpět do Karlových Varů.

Amfiteátr

Amfiteátr má dva vstupy - horní a dolní. Na obou místech se také nachází pokladna. U horní - hlavní pokladny najdete záchytné parkoviště (vedle...

Jak se k nám dostanete

Hrad Loket

Pokud se vám nepodaří zaparkovat na náměstí, můžete využít jednoho ze dvou záchytných parkovišť, která najdete za mostem u obou vstupů do amfiteátru.

Jak se k nám dostanete

Kostel Sv. Václava

Jak se k nám dostanete

Festivalový tým